Beds&Sheets little Havana

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Beds&Sheets little Havana Miami appartement is gelegen in de Little Havana wijk van de stad binnen slechts 5 minuten lopen van Calvary Baptist Church. Gasten kunnen gebruikmaken van wifi voor zaken of vrije tijd.

    Het Park Domino is op 500 meter loopafstand van dit appartement, de Villa Vizcaya ligt op 3 km afstand. U kunt ook een park bezoeken een klein eindje lopen van het appartement. Beds&Sheets little Havana appartement ligt binnen het bereik van het Tower Theater.

    Er is een complete keuken, waar de gasten hun eigen maaltijden kunnen bereiden. Bayfront Park treinstation is op 3 km afstand en Southwest 1st Street & Southwest 15th Avenue bushalte op 5 minuten te voet van deze accommodatie.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00

    Kameropties bij Beds&Sheets little Havana Miami

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Beds&Sheets little Havana Miami Buitenkant foto Beds&Sheets little Havana Miami Hostel Bedden foto Beds&Sheets little Havana Miami Buitenkant foto Beds&Sheets little Havana Miami Kamer foto Beds&Sheets little Havana Miami Kamer foto Beds&Sheets little Havana Miami Kamer foto Beds&Sheets little Havana Miami Faciliteiten foto Beds&Sheets little Havana Miami Voorzieningen foto Beds&Sheets little Havana Miami Buitenkant foto Beds&Sheets little Havana Miami Buitenkant foto
    Dormitory Room Mixed

    Grootte: 20 m²

    Type bed: 1 stapelbed

    Meer informatie +
    Beds&Sheets little Havana Miami Hostel Bedden foto
    Dormitory Room Mixed

    Type bed: 1 stapelbed

    Meer informatie +
    Beds&Sheets little Havana Miami Buitenkant foto Beds&Sheets little Havana Miami Buitenkant foto Beds&Sheets little Havana Miami Buitenkant foto
    Dormitory Room Mixed

    Type bed: 1 stapelbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Beds&Sheets little Havana Miami

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Beds&Sheets little Havana Miami

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Verenigde Staten

    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Beds&Sheets little Havana Miami